Aplikacje zakupowe są odpowiedzią dla wszystkich tych, którzy chcą ułatwić sobie wyprawy do sklepów lub zapolować na okazje. Sprawdź, które warto zabrać na zakupy.

5 aplikacji do robienia list zakupów

Listonic to niekwestionowany faworyt. Ta polska aplikacja pozwala tworzyć w szybki sposób listy zakupów, które można udostępnić wybranej osobie. Dodatkowa opcja to przepisy kulinarne.

Linki do aplikacji: Google Play; App Store ; Strona internetowa

Kolejną propozycją jest Blix. Prosta, ale w pełni funkcjonalna aplikacja do tworzenia listy zakupów, zapisania kart lojalnościowych do różnych sklepów i zdobycia kodów rabatowych. Spora zaleta to na bieżąco aktualizowane gazetki reklamowe takich firm jak m.in. Pepco, Stokrotka, Netto, Biedronka, a sklepy w prosty sposób można filtrować.

Tworzenie listy zakupów to intuicyjny proces. Jak we wszystkich omawianych aplikacjach na start możesz wybrać z listy najczęściej kupowanych produktów. Blix możesz ściągnąć poprzez Google Play  lub App Store

Bardzo prosta lista zakupów. W pełni spełnia swoje podstawowe zadanie, jednak jej uproszczony design i menu nie każdemu może przypaść do gustu. Tutaj lista tworzona jest na zasadzie notatki i to właściwie jedyna dostępna opcja. Sporym minusem są wyświetlające się reklamy.

Dlaczego umieszczamy tę aplikację w zestawieniu? Fanów minimalistycznych rozwiązań nie brakuje, czego potwierdzeniem jest spora ilość pobrań aplikacji i dobre oceny użytkowników.

Głosowa lista zakupów, czyli jak sama nazwa wskazuje: mówisz na głos, co potrzebujesz kupić, a aplikacja skrupulatnie to zaznacza. Jest też standardowa opcja ręcznego zaznaczania niezbędnych produktów.

W prosty sposób można również przypisać ceny, co ułatwia kontrolę nad domowym budżetem. Kolejna przydatna opcja to historia najczęściej kupowanych produktów. Aplikacja dostępna tu: Google Play

Bring! to aplikacja, z której korzysta ponad 7 milionów osób na całym świecie. Tworzone listy zakupów są estetyczne i przejrzyste, a organizację ułatwiają szablony list, np. zakupy do domu, zakupy do biura czy zakupy na wycieczkę. Z aplikacji można korzystać na smartfonach, tabletach i smartwatchach.

Google Play
App Store

Inne przydatne aplikacje zakupowe

Stocard to idealna aplikacja, jeśli chętnie korzystasz z programów lojalnościowych. Wystarczy zeskanować posiadane karty. Podczas zakupów w ulubionym sklepie nie musisz przeglądać portfela w poszukiwaniu odpowiedniej karty lojalnościowej. Wystarczy włączyć aplikację, aby mieć dostęp do wszystkich kart.

Inne zalety aplikacji to ładne i proste w użyciu menu oraz możliwość tworzenia kopii zapasowej.

Aplikacja dostępna jest na urządzenia z systemem Android (Google Play) i iOS (App Store)

A teraz coś dla osób, które prowadzą domowy budżet i lubią kontrolować wydatki. Zbierasz w tym celu paragony? Już nie musisz, dzięki aplikacji Pan Paragon. Koniec z bałaganem w portfelu, mnóstwem świstków i segregowaniem. Skanujesz, a aplikacja przechowuje paragony w wybranych przez Ciebie kategoriach.

Odrębna kategoria paragonów to Ubezpieczenia, czyli dowody zakupu np. sprzętu AGD, będące podstawą do wykupienia polisy lub złożenia reklamacji.
Są tu też inne opcje, takie jak: jak tworzenie listy zakupów i statystyki wydatków. Na koniec gratka dla wszystkich tych, którzy lubią oszczędzać – atrakcyjne kody rabatowe.

Pan Paragon dostępny jest w Google Play Google Play i w App Store

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here