Yerba mate to napar, po którego coraz chętniej sięgamy. Mimo, że przygotowanie wymaga nieco uwagi, właściwości wynikające z jego spożywania są warte zachodu. Yerba mate wywodzi się z Ameryki Południowej i jest tam spożywana od pokoleń. Europa dopiero od niedawna otworzyła się na ten cudowny napój. Liście z paragwajskiego ostrokrzewu mogą być z powodzeniem stosowane jako zamiennik kawy i herbaty. Yerba ma właściwości pobudzające, a jednocześnie zwiększa koncentrację i zawiera cenne antyoksydanty. A przy tym smakuje całkiem nieźle. Gdzie najlepiej zaopatrywać się w yerbę i jakie akcesoria okażą się przydatne?

Yerba mate – dlaczego warto ją kupić online?

Yerba jest dostępna w herbaciarniach i lepszych sklepach spożywczych. Jednak zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie zakup w sklepie internetowym. Dlaczego? Lista powodów poniżej:

  1. Większy wybór- sklepy internetowe posiadają dużo większy asortyment niż stacjonarne. Za jednym razem można dostać wszystko czego potrzeba, łącznie z dodatkowymi akcesoriami do zaparzania.
  2. Cena – dzięki zakupom online, można sporo zaoszczędzić. Pojawia się wiele promocji, a wysoko gatunkowy susz jest tańszy nawet do 30% w porównaniu do zakupów stacjonarnych.
  3. Wygoda – zamawiając yerba matę w sklepie internetowym oszczędzamy nie tylko pieniądze, ale i czas. Nie trzeba wychodzić z domu, a przesyłki docierają nawet w ciągu 2-3 dni. Większość sklepów wysyła paczki jeszcze tego samego dnia, w którym złożono zamówienie. Istnieje również możliwość rozmowy z konsultantem poprzez czat.

Gdzie kupić dobrą Yerba Mate?

Najlepiej zdecydować się na certyfikowany i oryginalny yerba mate sklep, który zapewni najwyższą jakość produktu. Tylko wówczas mamy pewność, że pijemy pełnowartościową yerba matę. Profesjonalne sklepy posiadają również w swojej ofercie zestawy do zaparzania suszu. Im większy zestaw wybierzemy, tym taniej będzie. W zależności od tego ilu domowników będzie spożywało yerbę, można dopasować odpowiedni rozmiar. Dobrze pamiętać o podstawowych dodatkach, takich jak tykwa (specjalny kubek do picia yerba mate) oraz bombille czyli rurki. Wszystkie elementy są dostępne w sklepach internetowych w wielu wariantach kolorystycznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here