Bardzo wiele osób ma kompleksy związane z własną figurą. Nawet jeżeli ciało wydaje się być perfekcyjne, mogą być takie partie, które są mocno otłuszczone. Z czego to wynika? Chociażby z tego, że tkanka tłuszczowa bywa bardzo oporna, często nie znika w pewnych partiach ciała nawet pomimo diety i ćwiczeń. Wtedy kriolipoliza Katowice będzie dobrym wyborem.

Kriolipoliza Katowice

Czym jest zabieg, którego tajemnicza nazwa brzmi kriolipoliza? To nic innego jak wymrażanie tkanki tłuszczowej. Jest to nowość, można powiedzieć, że pewien przełom w medycynie estetycznej. Zabieg bardzo mało inwazyjny, dlatego też doskonały dla osób, które nie mogą skorzystać na przykład z liposukcji. Wymrażanie tkanki tłuszczowej polega na tym, że na konkretne partie ciała działa się uderzeniowo za pomocą bardzo niskiej temperatury. Zakres tej temperatury uzależniony jest tak naprawdę od grubości tkanki tłuszczowej.

Zabiegi odchudzające Katowice – kriolipoliza

Dlaczego właśnie niska temperatura? Ponieważ to ona niszczy komórki tłuszczowe. Chociaż nie znikną one od razu, to w przeciągu kilku tygodni po zabiegu będą degradowane i usuwane z organizmu. Dlatego też kriolipoliza jest zabiegiem polecanym dla osób, które mają sprawną wątrobę i nerki. Tkanka tłuszczowa zniszczona w czasie zabiegu zniknie, jednak na efekty trzeba będzie poczekać. To propozycja dla osób cierpliwych, które chcą naprawdę bardzo dobrych rezultatów. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia dostępne w internecie. To najlepszy dowód na to, że kriolipoliza jest skuteczna.

Zabiegi odchudzające Katowice – dlaczego warto?

Dlaczego warto korzystać z różnych nowoczesnych zabiegów medycyny estetycznej, które pomagają w dążeniu do wymarzonego ciała? Bo są skuteczne. Często samemu trudno poradzić sobie z mankamentami figury, które spędzają sen z powiek. To właśnie medycyna estetyczna przynosi tutaj swoje rozwiązania. Przykładowo kriolipoliza to nowoczesny zabieg, który jest dostępny dopiero od niedawna. Jest wynikiem badań specjalistów z różnych dziedzin. Odkryli oni, jak niska temperatura działa na komórki tłuszczowe, a następnie opracowali mechanizm, dzięki któremu można działać niską temperaturą na tkankę tłuszczową bez zagrożenia dla reszty organizmu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here