Jeżeli w wyniku wypadku poniosłeś duże straty związane z nieruchomością lub też pojazdem, które są następstwem zdarzeń losowych, chętnie pomożemy Ci w uzyskaniu odpowiedniego odszkodowania. Dzięki kompleksowej wiedzy, jak również dużemu doświadczeniu odnosimy bardzo duże sukcesy w tego typu sprawach. Zaufaj wyłącznie profesjonalistom i przekaż sprawę w nasze ręce.

Powypadkowe odszkodowanie, które otrzymujemy z OC sprawcy powinno być wystarczające na pokrycie wszelkich kosztów naprawy pojazdu, jak również przywrócenie jego pełnej sprawności do stanu sprzed zdarzenia. Niestety bardzo często zdarza się, iż Towarzystwa Ubezpieczeniowe często znacząco zaniżają kwoty, które powinny być wypłacone osobie ubezpieczonej. Zdarza się, iż uwzględniają w swojej ocenie przykładowo nieoryginalne części lub też celowo zaniżają stawkę roboczogodzin.

Niewiele osób ma świadomość, jednak w tym przypadku wielu właścicielom pojazdów, którzy występują o odszkodowanie z OC sprawcy, przysługuje między innymi praco do zwrotu kosztów holowania lub też parkowania uszkodzonego pojazdu.W uzasadnionych przypadkach powinna być również zwrócona opłata za wynajem pojazdu zastępczego.

Należy pamiętać, iż naprawiony pojazd po wypadku może mieć znacznie mniejszą wartość rynkową, likwidacja takiej szkody powinna także obejmować utraconą wartość pojazdu. Nie można zapominać także o tym, iż poszkodowani mogą domagać się o zwrot utraconych korzyści, które są następstwem rzeczywistym zaistniałej szkody. Może to być przykładowo utracony dochód, który jest związany z niemożliwością korzystania z pojazdu.

Jeżeli już zgłosili Państwo zaistniałą szkodę, a Towarzystwo Ubezpieczeniowe zdecydowało się wypłacić zaniżone odszkodowanie, chętnie pomożemy Państwu odzyskać resztę należnych pieniędzy. Wystarczy tylko przekazać nam sprawę do analizy, a dokładnie sprawdzimy, czy otrzymali Państwo należne świadczenia. Tak samo sprawa wygląda w przypadku odszkodowania z tytułu AC. Jako przedsiębiorstwo z dużym doświadczeniem postaramy się dokładnie sprawdzić, czy możliwe jest otrzymanie takiego odszkodowania. Jeżeli zostało ono już wypłacone dowiemy się, czy nie jest za niskie.

Zdarzenia losowe często nie spotykają nas tylko na drodze. Do tego typu sytuacji można zaliczyć także wszelkie sprawy związane z domem, takie jak zerwany dach lub też zalane mieszkanie. Takie szkody majątkowe, które wynikają ze zdarzeń losowych w szczególnych przypadkach mogą być rozwiązane poprzez roszczenie odszkodowawcze z polisy ubezpieczeniowej osoby, która przyczyniła się do naszej sytuacji. Tym samym jeżeli znajdują się Państwo w takiej sytuacji warto skontaktować się z naszym przedsiębiorstwem. Dzięki temu szybko ustalimy, czy należą się Państwu jakieś świadczenia z tytułu poniesionej szkody. Można zgłosić się do nas nawet w przypadku, gdy nie było się ubezpieczonym. Postaramy uzyskać dla Państwa odpowiednie świadczenie.

Powinniśmy pamiętać, iż nie jesteśmy skazani na kosztorysy oraz opinie form ubezpieczeniowych, które często są przeprowadzane niedokładnie i tym samym zaniżane. Wypłacone wcześniej odszkodowanie przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe nie ogranicza naszego prawa do domagania się świadczenia w większej wysokości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here