Gdy zaczynają wypadać włosy, a na głowie pojawiają się nagie placki skóry, można się zestresować. Taka sytuacja świadczy o tym, że coś niekorzystnego dzieje się ze zdrowiem. Jeśli pojawiło się łysienie plackowate, przeszczep włosów Śląsk może być jedyną metodą leczenia. Poniżej więcej na ten temat.

Transplantacja włosów Katowice

Czym są przeszczepy włosów Katowice? To zabiegi, podczas których z głowy pacjenta pobierane są tak zwane grafty, a zatem cebulki włosowe z mieszkiem oraz fragmentem skóry. Podczas jednego zabiegu pobieranych ich jest nawet ponad tysiąc. Dlatego też transplantacja włosów katowice to dosyć skomplikowany i inwazyjny zabieg. Przeszczep włosów Śląsk jest jednak metodą, która daje naprawdę dobre rezultaty i efekty. Grafty są bowiem przeszczepiane jeszcze tego samego dnia na nagie miejsca na skórze głowy pacjenta.

Przeszczep włosów Katowice efekty

Po kilku tygodniach, zwykle czterech lub pięciu, na skórze głowy pojawi się bardzo delikatny puszek. To tak zwane baby hair. Te włoski przypominają rzeczywiście delikatne włosy dziecka. Ich pojawienie się jest najlepszym dowodem na to, że przeszczep włosów przebieg pomyślnie. Pacjent może cieszyć się tym, że pieniądze wydane na zabieg zostały dobrze ulokowane. Trzeba wiedzieć bowiem o tym, że przeszczepy włosów Katowice są całkowicie płatne z własnej kieszeni. Metoda leczenia łysienia nie jest refundowana przez NFZ.

Transplantacja włosów Katowice – jak umówić się na zabieg?

Jak umówić się na zabieg? Nie jest to takie proste. Wcześniej trzeba skonsultować się ze specjalistą, a zatem trychologiem. Potrzebuje on wyniku wielu badań, dzięki którym oceni, jaki jest stan zdrowia pacjenta. Są one potrzebne również do tego, by przeprowadzić diagnozę, która da odpowiedź na to, co jest przyczyną łysienia. Jeśli kwalifikacja do zabiegu przebiegnie pomyślnie, a zatem trycholog oceni, że pacjent rokuje, aby zabieg się powiódł, można ustalać termin.

Samopoczucie po zabiegu

Przeszczep włosów to dosyć skomplikowaną procedurą medyczną, która jest metodą inwazyjną. Dlatego też trzeba nastawić się na to, że przez kilka dni potrzebne będzie zwolnienie lekarskie lub urlop. Pacjent musi dojść do siebie, najlepiej w zaciszu własnego domu. Gdy zagoją się miejsca na skórze głowy, można powracać do pełnej sprawności i codziennej aktywności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here